Gdzie na konferencje w Krakowie?

Kraków jest miastem o ogromnym potencjale konferencyjnym, bowiem działa w nim wiele firm, instytucji oraz uczelni, które są potencjalnymi organizatorami spotkań biznesowych czy naukowych. Druga sprawa to rozbudowana baza hotelowo-konferencyjna, jedna z najlepszych w naszym kraju.

Czytaj dalej

Konferencje w ośrodku jeździeckim

manorhousespa_stadninaPrzedstawiamy Państwu dwa wyjątkowe obiekty, które znakomicie sprawdzą się jako miejsce na konferencje czy szkolenie: Pałac i Folwark Galiny oraz Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****. Oba obiekty łączy wiele: malownicze położenie, liczne atrakcje, bogate zaplecze konferencyjne oraz … konie.

Czytaj dalej

Gdzie konferencje na 1000 osób?

zamek_ryn_dziedziniecO ile wynajęcie sali konferencyjnej dla kilkunastu lub kilkudziesięciu osób nie stanowi żadnego problemu, to znalezienie sali na 1000 delegatów wymaga nieco zachodu. W naszym artykule polecamy więc obiekty, które są przystosowanego do przyjęcia takiej liczby uczestników.


Czytaj dalej

Organizujesz konferencję latem? Lepiej to przeczytaj.

Lato zbliża się wielkimi krokami, ale nie dla wszystkich będzie to czas odpoczynku i zabawy. Wiele przedsiębiorstw i firm właśnie w tym czasie organizuje spotkania konferencyjne, które są lekką odskocznią od standardowej pracy, a przy tym pełnią szereg ważnych funkcji. Czytaj dalej