Organizacja konferencji – porady

Punkty do rozważenia jako lista kontrolna podczas planowania, organizacji konferencji:

Dla sprawnego przebiegu konferencji dokładne planowanie musi być wykonane z dużym wyprzedzeniem. Należy uwzględnić wszystkie ważne aspekty konferencji, dlatego lepiej jest zachować listę kontrolną. Plan zapasowy do obsługi sytuacji awaryjnych jest zawsze obowiązkowy. Planowanie działa lepiej, gdy osoby w komitecie planowania i administracji mają przypisane jasne role i obowiązki.

Czytaj dalej

Konferencja nt. wielkich rodów na ziemiach polsko-litewskich XVI-XX wieku

Ukazanie historii wielkich rodów arystokratycznych Polski i Litwy w okresie zmieniających się uwarunkowań społeczno-politycznych od XVI do XX wieku to główny cel Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej, która odbędzie się we wrześniu w Tarnobrzegu (Podkarpackie).

Czytaj dalej

Konferencje w ośrodku jeździeckim

manorhousespa_stadninaPrzedstawiamy Państwu dwa wyjątkowe obiekty, które znakomicie sprawdzą się jako miejsce na konferencje czy szkolenie: Pałac i Folwark Galiny oraz Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****. Oba obiekty łączy wiele: malownicze położenie, liczne atrakcje, bogate zaplecze konferencyjne oraz … konie.

Czytaj dalej

Gdzie konferencje na 1000 osób?

zamek_ryn_dziedziniecO ile wynajęcie sali konferencyjnej dla kilkunastu lub kilkudziesięciu osób nie stanowi żadnego problemu, to znalezienie sali na 1000 delegatów wymaga nieco zachodu. W naszym artykule polecamy więc obiekty, które są przystosowanego do przyjęcia takiej liczby uczestników.


Czytaj dalej

Polecane sale konferencyjne na sezon jesienny 2014

Upał jaki towarzyszy letniej pogodzie sprawia, że trudno nam zmotywować się do pracy czy wysiłku fizycznego, lecz niebawem nadejdzie jesień, a wraz z nią rozpocznie się sezon konferencyjny. Dlatego też polecamy sale konferencyjne na sezon jesienny 2014. Czytaj dalej

Sale konferencyjne w centrum Warszawy

Warszawa to jeden z najsilniejszych ośrodków konferencyjnych w Europie Wschodniej. Wpływ na to ma zarówno duża liczba konferencji (w tym prestiżowych spotkań międzynarodowych), jak i obiektów przystosowanych do organizacji tego typu spotkań. Takich jak choćby hotel MDM i Polonia Palace.

Czytaj dalej

Konferencje finansowe

W czasach gdy panuje kryzys wiedza pozyskana w czasie konferencji finansowych zyskuje na znaczeniu. Informacje przekazywane przez specjalistów jak również doświadczonych biznesmenów z zakresu branży finansowej bądź marketingu mogą ułatwić przetrwanie ciężkich czasów. Czytaj dalej