Categories

Archive

Charakterystyka hoteli butikowych

Tymczasowe zakwaterowanie dla podróżnych istnieje od tysiącleci. Rzymianie oferowali podróżnym zakwaterowanie i uzdrowiska termalne. Karawanseraj zapewniły schronienie ludziom i zwierzętom wzdłuż słynnego Jedwabnego Szlaku z Turcji do Chin. W średniowieczu klasztory były schronieniem dla podróżujących pielgrzymów. W podróżach XXI wieku Read more ›

Sale konferencyjne w centrum Warszawy

Warszawa to jeden z najsilniejszych ośrodków konferencyjnych w Europie Wschodniej. Wpływ na to ma zarówno duża liczba konferencji (w tym prestiżowych spotkań międzynarodowych), jak i obiektów przystosowanych do organizacji tego typu spotkań. Takich jak choćby hotel MDM i Polonia Palace.

Jak i gdzie szukać sal na konferencje?

W jaki sposób wyłowić aule konferencyjną, gdzie wyszukiwać oferty sal na konferencje szkolenia? W jaki sposób słusznie urządzić konferencje?  To nic ciężkiego, jeżeli wykorzystamy z możliwości doświadczonego portalu konferencyjnego wyszukiwarki centr oraz sal konferencyjnych.

Gdzie zorganizować piknik firmowy?

Mimo, że zima kalendarzowa zima trwa w najlepsze to wiele firm już zaczyna szukać miejsc na wiosenne imprezy firmowe. Piknik dla firmy, event, czy inna forma wydarzenia dla której niezbędna jest odpowiednia oprawa.

Wykorzystaj świąteczne promocje hoteli

Coraz więcej hoteli i właścicieli pensjonatów rozbudowuje ofertę o interesujące propozycje obejmujące czas Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowego Roku.  Promocje czasem tyczą się samej ceny, coraz częściej jednak wzmianka o promocji oznacza mocniej rozbudowany program pobytu lub dla zainteresowanych tylko Read more ›