Dlaczego w firmie powinien znaleźć się dystrybutor wody

Według Kodeksu Pracy pracodawca ma obowiązek w sezonie letnim zapewnić swoim pracownikom dostęp do pitnej wody. Należy się on osobom pracującym na zewnątrz (jeśli temperatura wynosi 25 stopni lub więcej), jak i wewnątrz budynku (jeśli temperatura przekracza 28 stopni). Niezależnie jednak od prawnych zobowiązań, warto rozważyć opcję całorocznego zapewniania takiego udogodnienia jakim jest woda do biura, gdyż wiąże się to z szeregiem korzyści.

Podnoszenie wydajności pracy zatrudnionych osób

Nie jest tajemnicą, że ludzki organizm głównie składa się z wody. Jej niedobór już na poziomie zaledwie 2 procent powoduje pogorszenie się koncentracji, przez co dana osoba pracuje mniej wydajnie. Ponadto, regularne picie wody orzeźwia, poprawia metabolizm, usuwa toksyny z organizmu, reguluje temperaturę ciała, a nawet uśmierza ból. Tak więc zamówiona woda do firmy to inwestycja w pracowników i wykonywaną przez nich pracę!

Podnoszenie prestiżu firmy

Dostęp do pitnej wody jest już standardem w wielu miejscach pracy. Możliwość nieograniczonego picia wody jest więc dowodem innowacyjności i wrażliwości na potrzeby pracowników firmy. Poza tym, ze szklanki wody skorzystać mogą również klienci bądź partnerzy biznesowi, co z pewnością podniesie w ich oczach ocenę przedsiębiorstwa. Dostęp ten docenią też sami pracownicy, dzięki czemu w miejscu pracy relacja na linii pracownik – pracodawca będzie lepsza.

Oszczędność i wygoda

Dystrybutor filtrujący likwiduje uciążliwą konieczność analizy kosztów prowadzonych przy sporadycznych zamówieniach oraz rozwiązuje związane z nimi problemy natury organizacyjnej. Przykładowo, firma AQUAMO oferuje profesjonalny dystrybutor wody, zapewnia bezpłatną i terminową realizację zamówienia, co przynosi firmie korzyści finansowe, a także odciąża w kwestiach logistycznych.

Dlaczego warto wybrać AQUAMO?

AQUAMO to firma posiadająca 13 lat doświadczenia oraz wielu stałych klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość obsługi. Oferowane dystrybutory filtrujące podłączane są bezpośrednio do sieci wodociągowej dając tym samym nieograniczony dostęp do wody źródlanej, bez znaczenia czy ma być ona gorąca, zimna bądź gazowana. Są one również gwarantem stałych kosztów, niezależnie od ilości konsumpcji. Woda do firmy AQUAMO może zostać dostarczona naprawdę szybko, gdyż instalacja dystrybutora filtrującego odbywa się w przeciągu 48h od złożenia zamówienia. Sama instalacja, jak i wszelkie usługi serwisowe pozostają bezpłatne. Biorąc pod uwagę korzyści płynące z dostępu do pitnej wody w miejscu pracy, jak i atrakcyjną ofertę firmy AQUAMO, trudno dłużej zastanawiać się nad zaletami pomysłu, jakim jest dostawa wody do firmy.

Comments are closed.