Zalety soczewek Trueye od Acuvue

Nowoczesne, miękkie soczewki kontaktowe wykonane z wyjątkowo komfortowego do noszenia materiału silikonowo-hydrożelowego dostępne są na rynku optycznym raptem od końca lat dziewięćdziesiątych XX wieku, a niema natychmiast znalazły się wśród najchętniej wybieranych produktów służących wygodnej korekcji wzroku przez osoby z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością.

Kolejnym krokiem do pełnego komfortu osób z wadami wzroku są produkowane przez firmę Acuvue soczewki jednodniowe Acuvue TruEye (https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/trueye/zalety), pozwalające na wygodne korzystanie z możliwości korekcji wzroku, bez problemu związanego z przechowywaniem soczewek i używaniem ich w kolejnym dniu.

Charakterystyka soczewek TruEye

Soczewki TruEye zostały wykonane z tak delikatnego materiału, że użytkownicy mają złudzenie, jakby oko nie było nimi przysłonięte. Wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Hyrdroclear zapewniającej wyjątkowo komfort, materiału hydrożelowo-silikonowego o maksymalnej przepuszczalności tlenu, a także filtru UV klasy 1 zapewniającego ochronę oka przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Technologia Hydroclear wykorzystuje składnik nawilżający, jakim jest poliwinylopirolidon PVP, dzięki czemu oczy nawet po całym dniu soczewki TruEye nie są wysuszone i zmęczone. Zalety soczewek TruEye Soczewki TruEye przeznaczone są do użytku jednodniowego i sprzedawane w całych zestawach wystarczających na miesiąc użytkowania. Dziękie temu są wyjątkowo wygodne do użytku chociażby w trakcie podróży zagranicznych, kiedy chcemy jak najbardziej ograniczyć liczbę bagażu i prowadzić wyjątkowo wygodny tryb życia na co dzień z użyciem soczewek kontaktowych.

Płaskie pudełko soczewek TruEye zajmuje znacznie mniej miejsca niż konieczny do pielęgnacji i przechowywania na noc soczewek o wydłużonym czasie noszenia płyn i pudełka do przechowywania soczewek przez noc. Soczewki TruEye idealnie nadają się także dla osób prowadzących aktywny i mało przewidywalny tryb życia, pozwalając im na wyrzucenie po pracowitym dniu zużytej soczewki i po prostu założenie świeżej, nowej, bez konieczności martwienia się brakiem zabranego pudełka i płynu. Wystarczy w ich przypadku pamiętać o dodatkowej parze soczewek schowanych w bezpiecznym opakowaniu i łatwych do przechowywania w zakamarkach torebki czy nawet kieszeni spodni, aby skończyć z tym poczuciem dyskomfortu na co dzień. Nie do przecenienia jest także wyjątkowa ochrona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oferowana przez soczewki TruEye która w dobie dbania o nasze zdrowie powinna szczególnie być dla nas wygodna.

Powiązane wpisy:

Comments are closed.