Gdzie na konferencje w Poznaniu?

Polecamy trzy ciekawe obiekty konferencyjne w Poznaniu.

don_prestige_obiekt2Don Prestige
Don Prestige to charakterystyczny obiekt konferencyjny w centrum Poznania, przy ulicy Św. Marcina 2. Czterogwiazdkowa hotel jest cenionym miejscem przez klientów biznesowych, zapewnia bowiem komfortowe warunki do organizacji konferencji. Do dyspozycji są trzy nowoczesne sale biznesowe wyposażone w system mobilnych ścian, profesjonalny sprzęt audiowizualny, dostęp do światła dziennego, jak i możliwość całkowitego zaciemnienia. Na terenie znajdują się też 53 komfortowe pokoje i apartamenty, restauracja „Shades” łącząca kuchnię europejską i wschodnią.

młyńska

Młyńska12
To obiekt konferencyjny zlokalizowany wewnątrz zabytkowej kamienicy u zbiegu ulic Młyńskiej i Nowowiejskiego, w samym sercu stolicy Wielkopolski. Kamienica z końca XIX wieku odrestaurowana została według najwyższych standardów konserwatorskich, technologicznych oraz architektonicznych, co sprawia, że jest pretendentem do miana lidera w swojej kategorii. W skład kompleksu Młyńska12 wchodzi przede wszystkim 12 multimedialnych sal konferencyjnych, co daje ogromne możliwości organizatorom spotkań biznesowych. Do tego Cigar Room & Whisky Bar, restauracja The Time, piwniczka Ground Winery, Studio kulinarne Deck i przestrzenie biurowe.

ramkaHotel Ramka
Ten trzygwiazdkowy hotel łączy w sobie barokowy klimat z elementami nowoczesnego designu. Na uwagę zasługuje elewacja budynku składająca się z 50 tysięcy elementów złotej i chromowanej mozaiki. Do dyspozycji organizatorów konferencji jest sala mieszcząca do 120 osób z rzutnikiem, projektorem, flipchartami. Baza noclegowa to 26 komfortowych i gustownie urządzonych pokoi. W przerwie konferencji albo po zakonczonym spotkaniu warto udać się na dach jednego z budynków hotelu, gdzie znajduje się Restauracja & Wine Bar. Można z niego podziwiać widok na całego miasto i lotnisko.

Sprawdź, jakie są inne sale konferencyjne w Poznaniu na tej stronie – http://www.konferencyjne.pl/sale/miasto_Poznań/

Comments are closed.