Hotele konferencyjne z basenem

irena_eris_obiekt_szkoleniowy_z_basenem_de8

Osoby organizujące konferencje w pierwszej kolejności zwracają uwagę na sale, ale dla wielu liczą się także atrakcje jakie oferuje hotel. Jedną z nich jest basen.

Hotele konferencyjne z basenem można znaleźć pod tym linkiem:
www.e-konferencje.pl/obiekty/typ_hotele-spa-wellness/

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój w dolinie Czarnego Potoku u stóp Jaworzyny Krynickiej doskonale znany jest w branży konferencyjnej. Wybierają je organizatorzy, którzy szukają spokoju i komfortowych warunków do przeprowadzenia konferencji. Obiekt harmonijnie wkomponowany w malowniczy krajobraz Beskidu Sądeckiego spełnia te warunki. Do dyspozycji jest także jedna z najlepszych stref SPA & Wellnes w Polsce: Tworzą je między innymi: basen, wewnętrzne i zewnętrzne jacuzzi, sauna fińska, parowa oraz caldarium, liczne propozycje zabiegów i masaży, a także zajęcia pilates, aerobiku czy aqua aerobiku.

fabrykawelny-hotele-z-basenem-e-konferencje-plInnym hotelem, który oferuje sale konferencyjne oraz basen jest Fabryka Wełny Hotel & Spa w centrum Pabianic.Ten obiekt charakteryzuje się oryginalnym połączeniem współczesnego designu z industrialnymi murami, położony jest bowiem jest na terenie XIX-wiecznej, odnowionej fabryki .Basen z przeszklonymi ścianami oraz tarasem widokowym znajduje się na ostatnim piętrze.. Oferuje między innymi przeciwprądy, kaskada, ławeczki powietrzne, masaż 4-dyszowy oraz gejzer. W skład strefy Spa&Wellness wchodzi też sauna fińska, łaźnia parowa z solanką, aromaterapią i koloroterapią oraz 10 specjalistycznych gabinetów zabiegowych.

Polecamy artykuł o hotelach z basenem na konferencje w serwisie urodaizdrowie.pl. Tekst dostępny jest tutaj.

Powiązane wpisy:

Comments are closed.