Gdzie na konferencje we Wrocławiu?

ibis_styles_wroclaw_centrum_obiektWrocław, jeden z największych ośrodków biznesowych w Polsce, dysponuje ciekawym zapleczem konferencyjnym. W tym wpisie przedstawiamy propozycje na konferencje we Wrocławiu. 

Wszystkie opisywane obiekty można znaleźć w serwisie e-konferencje.pl w zakładce sale konferencyjne we Wrocławiu pod tym linkiem.

HotelCityHotel48

Haston City Hotel
Duszą hotelu Haston City są samochody, które zapewniają mu wyjątkowy wystrój. Na terenie obiektu możemy bowiem podziwiać takie perełki motoryzacji jak Cadillac, Jaguar czy Bentley. Sale, które wchodzą w skład centrum konferencyjnego noszą nazwę aut, stąd klienci biznesowi mogą przeprowadzić spotkanie w Cadillacu, Jaguarze czy Bentleyu. Duży wybór sal pozwala zorganizować konferencje nawet dla 600 osób. Warto wspomnieć o przyjaznym otoczeniu z zielenią i wodnymi dekoracjami. Baza noclegowa to 111 nowoczesnych, dźwiękoszczelnych i klimatyzowanych pokoi. Hotel znajduje się zresztą w malowniczej okolicy przy głównej drodze wyjazdowej w kierunku Poznania.

ibis_styles_wroclaw_centrum_obiekt

Hotel ibis Styles
W centrum Wrocławia położony jest Hotel ibis Styles – charakterystyczny budynek od razu przyciąga wzrok. Obiekt oferuje 133 pokoje, restauracje, parking oraz najnowsze centrum konferencyjne, na które składa się 8 sal. Największa sala konferencyjna Conference Hall o powierzchni 450m2 pomieści ponad 500 osób. Pozostałe 7 sal przeznaczone jest do mniejszych wydarzeń. Wszystkie sale konferencyjne posiadają dostęp do światła dziennego dzięki panoramicznym szybom oraz nowoczesny sprzęt. Atutem jest bliska odległość od rynku, opery, teatru muzycznego, aquaparku czy lotniska (10 kilometrów). Hotel przystosowany jest dla osób podróżujących służbowo jak również rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.

????????

Centrum Konferencyjne Wrocławskiego Parku Przemysłowego
Centrum Konferencyjne WPP zlokalizowane jest w industrialnym krajobrazie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Z pewnością nie jest to nudne miejsce. Przy wejściu do budynku gości wita jeden z Wrocławskich Krasnali – Przemysław Parkuś, który dla zabawy balansuje na kole zębatym. W salach konferencyjnych można podziwiać prace plastyczne przedstawiające Wrocławski Park Przemysłowy dawniej i dziś. Nazwy sal Miedziana, Krzemowa, Cynowa i Niklowa zostały wyłonione w konkursie ogłoszonym wśród pracowników. W obiekcie odbywają się konferencje, ale personel jest gotowy na najróżniejsze wydarzenia – koncert, pokaz tańca flamenco, pokaz fryzjerski czy gotowania. Jeden z klientów zażyczył sobie ustawienie sali według zasad feng shui. Przestronny hol, słoneczny taras, parking, Restauracji Dozamel to elementy, które rozszerzają możliwości Centrum Konferencyjnego.

===============================================================
Polecamy www.moje-konferencje.pl/ – blog o konferencjach, szkoleniach i obiektach biznesowych.

Powiązane wpisy:

  • Brak powiązanych

Comments are closed.