Gdzie na konferencje w górach?

Konferencje w górach, liptakówkaW polskich górach działa dużo obiektów, które oferują komfortowe warunki do przeprowadzenia konferencji oraz odpoczynku. W tym artykule prezentujemy dwa obiekty położone w Tatrach.

Hotel Liptakówka *** położony jest w samym centrum Białki Tatrzańskiej, bardzo blisko stoków narciarskich Kotelnica Białczańska i Basenów Termalnych Białka. Przytulny obiekt ma dość młody staż, powstał bowiem w 2010 roku, jednak zdążył zyskać już uznanie turystów, jak i klientów biznesowych. Goście Liptakówki to na między innymi zespoły Kombi i Trubadurzy, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, Bayer, Dr.Oetker, Danone, Microsoft i Tesco Polska. Liptakówka oferuje cztery sale konferencyjne: Alabastrowa, Burgundowa, Kominkowa, Regionalna. Sala Burgundowa, która pomieści nawet do 150 osób, wyposażona jest między innymi w dwa ekrany multimedialne automatycznie wysuwane z sufitu. Oprócz tego hotel oferuje kilkadziesiąt wygodnych i przytulnych pokoi i apartamentów, restaurację serwującą zarówno lokalne specjały, jak i potrawy ze wszystkich stron świata, a także Spa z saunami i wanną z hydromasażem.

Konferencje w górach, sienkiewczówka

Zaledwie kilkanaście km dalej znajduje się inny ciekawy obiekt na konferencje w górach. Rezydencja Sienkiewczówka w Zakopanem to miejsce, w którym Henryk Sienkiewicz stworzył obszerne fragmenty Quo Vadis oraz Pana Wołodyjowskiego. Obiekt wybudowano w 1880 roku, ale dziś to nowoczesna rezydencja, która na szczęście zachowała swój oryginalny klimat i atmosferę. Willa położona w sąsiedztwie malowniczego Tatrzańskiego Parku Narodowego oferuje dwie sale konferencyjne, 27 pokoi, a także mini-siłownię, saunę, bilard, dart, grill. Przytulny obiekt może stanowić nie tylko świetne miejsce na konferencje w Zakopanem, ale i bazę wypadową do zwiedzania atrakcji „zimowej stolicy Polski”. Polecamy artykuł „Zakopane – niezwykły czar Podhala”, gdzie można dowiedzieć się jakie atrakcje kryje ten piękny kurort.Artykuł można znaleźć pod tym linkiem.

Comments are closed.