Gdzie zorganizować konferencję wiosną?

Nie może to być, jak w przypadku organizacji szkoleń jakaś stara kamienica z przystosowanymi salkami czy lokal w zatłoczonym biurowcu w centrum miasta. Lepiej, gdy zainteresujemy się obiektami mniej komercyjnymi, ale za to urokliwie zlokalizowanymi.

Wiosną życie zawodowe toczy się jak zwykle czy to na spotkaniach biznesowych czy też podczas pracy przy komputerze. Nie ma więc czasu na to, aby poobserwować przyrodę, poprzeć na ulice skąpane w blasku słońca i dlatego decydując się na organizację konferencji właśnie w tym czasie warto uwzględnić piękno przyrody budzącej się do życia. Zaproszeni gości zwracają bowiem baczną uwagę na to, gdzie zorganizowano spotkanie i jeśli jest to piękny obiekt uroczo położony, to z większą chęcią wezmą udział w konferencji, a nawet zostaną na dzień dłużej. Hotele mogą tylko  na tym zyskać, bo to wcale nie jest rzadkość, że na konferencję czy kongres zabiera się małżonkę/małżonka, by wolne chwile spędzić razem.

Wspaniałe obiekty zarówno na wydarzenia biznesowe, naukowe, jak i rekreacyjne znajdą Państwo pod tym linkiem.

Słońce, zieleń, możliwość spacerowania i próbowania lokalnych specjałów, jako sposób na chwilowe oderwanie się od spraw życia codziennego. Kto by tak nie chciał…

anapausis_osrodek7

 

 

 

 

anapausis_osrodek2

 

 

 

 

anapausis_osrodek6

 

 

 

 

 

M-S-M

Powiązane wpisy:

Comments are closed.