Konferencje w ośrodku jeździeckim

manorhousespa_stadninaPrzedstawiamy Państwu dwa wyjątkowe obiekty, które znakomicie sprawdzą się jako miejsce na konferencje czy szkolenie: Pałac i Folwark Galiny oraz Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****. Oba obiekty łączy wiele: malownicze położenie, liczne atrakcje, bogate zaplecze konferencyjne oraz … konie.


Pałac i Folwark Galiny
Pałac i Folwark Galiny to XVI-wieczny renesansowy pałac otoczony pięciohektarowym parkiem krajobrazowym, przeciętym krętym korytem rzeki Pisy, wraz z przyległym XIX-wiecznym folwarkiem.  Kompleks Zespołu Pałacowego Galiny to 300ha własnych, urozmaiconych terenów rekreacyjnych. Spotkania konferencyjne czy szkolenia można przeprowadzić w jednej z 5 sal z zachowanymi zabytkowymi elementami architektury i indywidualnym wystrojem lub pod …namiotem.

Po konferencji warto skorzystać ze szkoły jazdy konnej, która znajduje się przy Stadninie Koni Galiny. Ciekawą propozycją są zwłaszcza wycieczki terenowe, które odbywać można zarówno wierzchem, jak i bryczkami. Trasy prowadzą przez rozpościerające się wokół Galin łąki i ścieżki leśne z pięknymi widokami na przełomy rzeki Pisy. Zimą natomiast dużo wrażeń dostarcza kulig.

     

Manor House SPA****
Historia posiadłości Manor House sięga XII wieku – to jedna z najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce. W skład tego imponującego kompleksu wchodzi:

– Pięciogwiazdkowy Pałac Odrowążów z XV wieku ze stylowymi salami oraz pokojami.
– Czterogwiazdkowa Stajnia Platera z XIX wieku z salami gastronomicznymi, konferencyjnymi i pokojami dworskimi.
– Termy Zamkowe z pokojami Ofuro SPA, Gabinetami Odnowy, Łaźniami Rzymskimi i salami konferencyjnymi.
– Oranżeria Pałacowa z basenem Ery Wodnika z krystaliczną „srebrną wodą” oraz licznymi atrakcjami wodnymi.
– Zabytkowy 10-hektarowy Park ze stawami i licznymi pomnikami przyrody.
– Stadnina Koni.

Stadnina koni w Chlewiskach oferuje atrakcje zarówno osobom urodzonym w siodle, jak i tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jeździectwem. Dla początkujących będzie to nauka jazdy na lonży czy kurs czyszczenia, kiełzania i siodłania koni. Dla bardziej zaawansowanych przygotowano natomiast możliwość zwiedzania konno okolicy czy nawet rajdy konno.

Oferty konferencyjne obu obiektów można znaleźć w tym miejscu:
http://www.e-konferencje.pl/obiekty/typ_osrodki-jezdzieckie/

Powiązane wpisy:

Comments are closed.