Gdzie konferencje na 1000 osób?

zamek_ryn_dziedziniecO ile wynajęcie sali konferencyjnej dla kilkunastu lub kilkudziesięciu osób nie stanowi żadnego problemu, to znalezienie sali na 1000 delegatów wymaga nieco zachodu. W naszym artykule polecamy więc obiekty, które są przystosowanego do przyjęcia takiej liczby uczestników.


Hotel OSSA **** Congress & SPA położony jest w miejscowości Ossa w województwie łódzkim. Od Łodzi oraz Warszawy dzieli go ledwie 60 km, więc to świetna propozycja dla organizatorów dużych eventów z tych miast. Sala Audytorium Maximum w tym obiekcie ma powierzchnię ponad 1400 m2 i może pomieścić nawet 2000 osób. Na terenach należących do hotelu możliwe jest ustawienie namiotu o powierzchni 3000m2, znajduje się tu również lądowisko dla helikopterów.

Jednym z najbardziej znanych miejsc w Polsce, gdzie można przeprowadzić konferencję dla 1000 osób jest Zamek Ryn na Mazurach. Dawna krzyżacka twierdza oferuje klientom biznesowym wyjątkowe miejsce, jakim jest ogromny zadaszony Dziedziniec. Odbywają się na nim nie tylko wielkie konferencje, ale też i uroczyste gale, koncerty czy bankiety.

Wśród obiektów, w których znajduje się sala konferencyjna na 1000 osób, warto wspomnieć też o Restauracji Filharmonia w Gdańsku. Dawniej w charakterystycznym budynku z czerwonej cegły znajdowała się elektrociepłownia. W latach 90. obiekt przejęła Filharmonia Bałtycka i przystosowała go do wydarzeń muzyczno-kongresowych.

Powiązane wpisy:

Comments are closed.