Sale konferencyjne we Wrocławiu

wroclaskie_centrum_kongresowe_obiekt3Piękna stolica Dolnego Śląska może się pochwalić rozbudowaną bazą obiektów konferencyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z dwoma ciekawymi propozycjami sal konferencyjnych we Wrocławiu.

Pierwszy polecany obiekt na konferencje we Wrocławiu jest doskonale znany, gdyż znajduje się na terenie kompleksu słynnej Hali Stulecia. Wrocławskie Centrum Kongresowe oferuje ciekawe rozwiązania konferencyjne dostosowane zarówno do wielkich jak i kameralnych imprez biznesowych. Warto polecić choćby Salę Cesarską znajdującą się nad wejściem głównym do Hali Stulecia. Cechy charakterystyczne tej sali to owalny kształt, zaplecze socjalne, balkon czy widok na Iglicę. Pomieszczenie może pomieścić nawet do 270 osób.  Wykorzystywane jest na rozmaite wykłady, prezentacje i szkolenia, ale często służy też jako strefa VIP podczas koncertów, konferencji lub imprez targowych. Budynek Hali Stulecia w 2006 roku został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, ale to niejedyne atrakcje. W tej części Wrocławia odwiedzić też można Pergolę otaczająca największą w kraju multimedialną fontannę, Ogród Japoński czy ZOO.

                  

Drugą propozycją na spotkanie konferencyjne we Wrocławiu jest Hotel Scandic, czyli 4-gwiazdkowy obiekt położony w centrum miasta. Do dyspozycji klientów biznesowych jest aż 10 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych o różnej pojemności, w tym kameralna H20 na 20 osób i sala ECO umożliwiająca organizację konferencji na 300 osób. Hotel posiada certyfikat ekologiczny i w 100% korzysta z energii zielonej. Znakiem ekologicznym oznaczone są na przykład materiały konferencyjne, a podawana podczas spotkań kawa pochodzi z ekologicznych upraw. Więcej o „spotkaniach dla świadomych” i ofercie konferencyjnej hotelu Scandic można poczytać w tym miejscu.

                 

Zachęcamy do poznania innych ciekawych propozycji na konferencje we Wrocławiu pod tym adresem: http://www.e-konferencje.pl/obiekty/miasto_Wrocław/
Sprawdź szkolenia we Wrocławiu pod tym adresem.

Comments are closed.