Polecane sale konferencyjne na sezon jesienny 2014

Upał jaki towarzyszy letniej pogodzie sprawia, że trudno nam zmotywować się do pracy czy wysiłku fizycznego, lecz niebawem nadejdzie jesień, a wraz z nią rozpocznie się sezon konferencyjny. Dlatego też polecamy sale konferencyjne na sezon jesienny 2014.

Hotel InVite

Hotel InVite mieści się w centrum Wrocławia, u zbiegu ulic Hubskiej i Glinianej.Hotel proponuje swoim gościom biznesowym dwie sale konferencyjno-szkoleniowe, któresą w stanie pomieścić odpowiednio 135 oraz 60 osób. Oprócz sal InVite oferuje 105 przestronnych, eleganckich, w pełni wyposażonych pokoi i apartamentów. Wnętrza pokoi oraz innych pomieszczeń w hotelu zostały zaprojektowane przez renomowanych architektów i stanowią doskonałe połączenie elegancji z funkcjonalnością. Hotel InVite jest także w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Adriano Spa

Adriano Spa to luksusowa rezydencja znajdująca się w Ustroniu, sercu Beskidów u podnóża góry Czantoria.Obiekt wyróżnia nie tylko piękno otaczającej przyrody i cicha okolica, ale i wyposażona w profesjonalny sprzęt audio-wideo sala konferencyjna mogąca pomieścić do 60 osób. Prócz tego goście mają do dyspozycji 18 komfortowych i eleganckich pokoi, dwie restauracje, bezpłatny, monitorowany parking i oczywiście centrum spa wyposażone w saunę suchą czy jacuzzi.

Comments are closed.