Obiekty na konferencje w Warszawie

MileniumPlaza budynekPrezentujemy 4 obiekty konferencyjne z Warszawy, które mogą służyć jako miejsce kameralnych spotkań, jak i tych na większą skalę.

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza

Adgar Plaza mieści się na Mokotowie, w centrum biznesowej części Warszawy i jest doskonałym obiektem na organizację spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, prezentacji oraz innych wydarzeń nawet do 300 osób. Centrum konferencyjne posiada powierzchnię 750 m2 i oferuje sześć nowoczesnych sal konferencyjnych, w których mogą odbywać się od 30 do 100 osób, a także Board Room przeznaczony na spotkania biznesowe do 12 osób. Centrum Konferencyjne Adgar Plaza daje również możliwość połączenia sal A, B i C. Sale AB i BC pomieszczą do 200 osób, natomiast sala ABC jest w stanie pomieścić 300 osób.

Centrum w całości objęte jest zasięgiem bezprzewodowego internetu oraz oferuje profesjonalny personel, wysoką jakość świadczonych usług, nowoczesny sprzęt audio-video oraz trzypoziomowy podziemny parking.

Hotel Polonia Palace

Kolejnym obiektem jaki pragniemy zaprezentować jest Hotel Polonia Palace znajdujący się w centrum stolicy, w bliskiej odległości od centrów handlowych, biznesowych, finansowych oraz rozrywki i kultury. Hotel dzieli jedynie 500m od Dworca Kolejowego Warszawa Centralna, a do lotniska można dotrzeć z hotelu w zaledwie 20-30 minut, na życzenie gości dostępne są taksówki oraz prywatne limuzyny, natomiast stacja metro i autobus numer 175, którym można dojechać na lotnisko krajowe i międzynarodowe, usytuowane są naprzeciwko hotelu.

Hotel Polonia Palace oferuje 206 stylowych pokoi, a w tym Angielski Apartament i pokoje dla niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje znajdujące się w hotelu wyposażone zostały w klimatyzację z możliwością regulacji, dużą łazienkę z ogrzewaniem podłogowym, sejf, dodatkową regulowaną lampkę do czytania przy każdym łóżku, zaciemniające zasłony, okna dźwiękoszczelne, wygodne biurko do pracy, stałe łącze internetowe, dodatkowe gniazdo dla Fax/Modem, system wideo na życzenie, telewizję czy radio satelitarne z funkcją podglądu rachunku hotelowego.

Oprócz doskonale przygotowanych pokoi w ofercie hotelu znajduje się także restauracja Strauss, w której serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej, a wśród nich świeżo parzona kawa, domowe ciasta, wyśmienite lunche,
szeroki wybór dań a la carte, wspaniałe desery czy wykwintne wina.

Metrum ¾

Następnym prezentowanym przez nas obiektem na konferencje w Warszawie jest Metrum ¾, na który składają się trzy nowoczesne, klimatyzowane, pięknie urządzone, a zarazem doskonale wyposażone sale konferencyjne, które można dowolnie aranżować. Obiekt ten powstał z myślą o spotkaniach biznesowych, szkoleniach, warsztatach, czy kameralnych konsultacjach. Metrum ¾ wyróżnia się prostotą formy, harmonii i spokoju, które podkreślają salki do kameralnych spotkań, stanowiące dodatkową ofertę obiektu. Obiekt oferuje możliwość elastycznej aranżacji sal od ustawienia mobilnych stołów i krzeseł, aż po oświetlenie i dekorację wnętrz, nowoczesne wyposażenie takie jak projektory, ekrany, nagłośnienie, mobilne tablice magnetyczno-suchościeralne, magnetyczne ściany, dostęp do internetu, lokalizację blisko centrum Warszawy, dogodny dojazd komunikacją miejską, parking, a także bogaty wybór pakietów lunchowych i przerw kawowych.

Millennium Plaza

Obiekt ten jest 112 metrowym budynkiem biurowo-handlowym zlokalizowanym w centrum Warszawy. Millenium Plaza oferuje nowoczesną powierzchnię biurową, dostosowywaną do indywidualnych potrzeb najemców. W budynku znajduje się także galeria handlowa oraz sale konferencyjne. Idealna lokalizacja w Centralnym Obszarze Biznesu umożliwia bezpośredni dostęp do infrastruktury i środków komunikacji miejskiej.

Zaprezentowane przez nas obiekty na konferencje w Warszawie jak również wiele innych tego typu obiektów można znaleźć na stronie http://www.e-konferencje.pl/obiekty/miasto_Warszawa/

Polecamy szkolenia we Warszawie – wystarczy kliknąć w ten link.

Powiązane wpisy:

Comments are closed.