Polecana sala konferencyjna na sezon wakacyjny 2014

phoca_thumb_l_2Zastanawiasz się nad jakimś ciekawym miejscem, w którym wypoczniesz,a zarazem będziesz miał idealne warunki do zorganizowania spotkania biznesowego? Warto pomyśleć nad Szczawnicą, malowniczym kurortem w województwie małopolskim.


Nazwa miasteczka położonego między Pieninami a Beskidem Sądeckim pochodzi od kwaśnych wód, przez górali nazywanych szczawami. Szczaw jest jedną z 12 kwaśnych wód na terenie Uzdrowiska, a pierwsze wiadomości o nim pochodzą już z  XVI wieku.

Szczawnica od dawna jest jednym z najpopularniejszych uzdrowisk w Polsce, niedziwne więc, że chętnie przyjeżdżają tu klienci biznesowi. Powodem jest zarówno leczniczy mikroklimat, jak i znakomite warunki do przeprowadzenia konferencji, szkolenia czy imprezy firmowej. Warto polecić zwłaszcza Hotel Nawigator, który posiada cztery nowoczesne sale biznesowe. Największa pomieści do 70 osób, natomiast mniejsze spotkania można przeprowadzić w kameralnych salach o powierzchni 37 m².

Jeśli szukają Państwo ciekawych miejsc na konferencje, zapraszamy do artykułu „Polecana sala konferencyjna na sezon wakacyjny 2014” zamieszczonego w wiodącym serwisie konferencyjnym e-konferencje.pl pod tym linkiem

konferencyjne300

Comments are closed.