Jak wydać ebooka?

Obecnie coraz więcej ludzi rezygnuje z zakupu książki w tradycyjnej papierowej formie na rzecz łatwych do przechowywania i odtwarzania ebooków. Zmieniające się preferencje potencjalnych czytelników obserwują również autorzy, którzy coraz chętniej wybierają tę formę publikacji.


Ogromną zaletą pozostają o wiele niższe koszta potrzebne do poniesienia przez obie strony, szeroka dostępność, błyskawiczny czas dostawy, liczony w sekundach i minutach nie zaś dniach oraz możliwość odtwarzania i przechowywania na takich urządzeniach jak: laptop, czytnik, iPod, pendrive czy płyta CD. Dla pisarzy, którzy chcieliby pogłębić swoją ofertę i podnieść poczytność swych tekstów oraz osób, które zamierzają opublikować swe dzieła, ebook zdaje się idealny. Cena wydania w zależności od wybranego wariantu waha się od 0 do 600 zł. Oczywiście najważniejszym zostaje fakt, że ebook jest jednakowo wartościowy co lektura w formie papierowej. Autor oficjalnie zarejestrowany jest w polskim systemie wydawniczym, a ebook ma nadany numer ISBN, klasyfikujący ją w Bibliotece Narodowej.

Firma wydawnicza Psychoskok, we wzmiankowanej wcześniej cenie uwzględnia wszelkie prace przygotowawcze (korekta, grafika, skład, kampania informacyjno- reklamowa). W ten sposób autor ma pewność, że został kompleksowo obsłużony, a jego pozycja zostanie wydana na najwyższym poziomie. Polecamy zapoznać się z informacjami na oficjalnej stronie Psychoskok http://wydawnictwo.psychoskok.pl/ na temat wydawania e-booków.

Wydawnictwo gwarantuje również dystrybucję, umożliwiającą dotarcie do dużego grona potencjalnych czytelników. Kanały dystrybucyjne obejmują około 90% rynku e-booków w Polsce oraz księgarnie o największym zasięgu między innymi: Nexto, Empik, Virtualo czy Woblink. Wysokie wyniki sprzedaży zwiększa również sprzedaż realizowana w renomowanych księgarniach na świecie. Liderzy rynku tacy jak: Amazon, Apple IBook Store czy Nokia Reading, sprawiają, że dzieło nie może zostać niedostrzeżone. Dla pisarzy wart uwagi zostaje też fakt, że dochody wahają się na poziomie 15-80% wpływów wydawnictwa. Zależą one bowiem bezpośrednio od rodzaju współfinansowania. Duża wiedza oraz pełen profesjonalizm pozwala bowiem naszemu wydawnictwu oferować trzy programy finansowania na ebooka. Pośród nich każdy pisarz znajdzie najdogodniejszą opcję do wydania e-booka. Warto poczytać więcej o tym, jak wydać e-booka: polecamy artykuł znajdujący się w tym miejscu.

Powiązane wpisy:

  • Brak powiązanych

Comments are closed.