Sale konferencyjne w centrum Warszawy

Warszawa to jeden z najsilniejszych ośrodków konferencyjnych w Europie Wschodniej. Wpływ na to ma zarówno duża liczba konferencji (w tym prestiżowych spotkań międzynarodowych), jak i obiektów przystosowanych do organizacji tego typu spotkań. Takich jak choćby hotel MDM i Polonia Palace.


Oba hotele położone są w centrum Warszawy, czyli w pobliżu galerii handlowych, centrów rozrywki i kultury, a także atrakcji turystycznych stolicy. Problemu też nie stanowi dojazd z lotniska czy dworca kolejowego. A jak wygląda zaplecze konferencyjne hotelu MDM i Polonia Palace?

Polonia Palace Hotel posiada 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 525m2 , które mogą pomieścić od 6 do 350 osób. Dumą obiektu jest piękna Sala Balowa w stylu Ludwika XVI, która w zależności od układu może pełnić funkcję sali konferencyjnej lub też bankietowej. Pozostałe sale nazwane zostały jak słynne miasta – Wilno, Buenos Aires, Lwów, Chicago czy Toronto. Sale wyposażone w nowoczesny sprzęt, m. in. duży ekran projekcyjny, klimatyzację, sprzęt techniczny oraz ukryty panel sterowania. W hotelowym lobby znajduje się Business Center, które oferuje pełną obsługę techniczną i profesjonalne wsparcie w trzech językach.


W Hotelu MDM znajdują się trzy sale konferencyjne: Sala Focus (36 m2) oferuje wspaniały widok na Plac Konstytucji i jest przeznaczona do kameralnych spotkań czy szkoleń. Więcej możliwości jeśli chodzi o liczbę uczestników oferuje Sala Marszałkowska (70 m2) oraz największe pomieszczenie konferencyjne w hotelu MDM, czyli Sala Pod Kandelabrami (180 m2), tam obradować może 160 osób. Ze względu na ciekawą architekturę i wykończenie przypomina bliskowschodni dziedziniec z fontanną. W pobliżu sal zlokalizowane jest Biznesowe Centrum dostępne dla wszystkich uczestników konferencji.

Prezentacje obiektów w www.e-konferencje.pl:
MDM: http://www.e-konferencje.pl/obiekt/hotel-mdm/659/
Polonia Palace:http://www.e-konferencje.pl/obiekt/hotel-polonia-palace/660/

Polecamy artykuł o salach konferencyjnych w serwisie finansefakty.pl – treść dostępna pod tym linkiem.

Powiązane wpisy:

Comments are closed.