Miejsca na szkolenia we Wrocławiu

Wrocław to miasto z tradycjami, gdzie nie brakuje atrakcji turystycznych i rozrywek – nie dziwne więc, że przyciąga niczym magnes turystów. Podobnie jak i klientów biznesowych, którzy z pewnością dostrzegają ogromny potencjał biznesowy aglomeracji wrocławskiej.
W „Mieście spotkań” odbywa się więc wiele spotkań biznesowych, w tym konferencje, targi czy szkolenia. Umożliwia to rozbudowana baza obiektów, poniżej prezentujemy wybrane miejsca na szkolenia we Wrocławiu. Polecamy też artykuł o szkoleniach we Wrocławiu – znajduje się on pod tym adresem.

Kolejnym obiektem usytuowanym w centrum Wrocławia jest Hotel Scandic. Obiekt może pomieścić 328 w 164 pokojach. We wszystkich salach szkoleniowych znajdują się ekrany, tablice suchościeralne, flipcharty, w cenę wynajmu wliczony jest też projektor multimedialny i bezprzewodowy Internet.

Hotel Scandic jest obiektem usytuowanym w centrum Wrocławia. Hotel może pomieścić 328 gości w 164 pokojach. We wszystkich salach szkoleniowych znajdują się ekrany, tablice suchościeralne, flipcharty, w cenę wynajmu wliczony jest też projektor multimedialny i bezprzewodowy Internet.

Hotel Europeum położony jest w samym sercu Wrocławia, zaledwie 200 metrów od Rynku oraz Placu Solnego. Sale szkoleniowe w obiekcie są klimatyzowane oraz  posiadają dźwiękoszczelne okna, dzięki czemu szkolenie odbywa się w komfortowych warunkach.

Hotel Europeum położony jest w samym sercu Wrocławia, zaledwie 200 metrów od Rynku oraz Placu Solnego. Sale szkoleniowe w obiekcie są klimatyzowane oraz posiadają dźwiękoszczelne okna, dzięki czemu szkolenie odbywa się w komfortowych warunkach.

Centrum Innowacji ProLearning to zlokalizowany w centrum Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy. Dla klientów dostępne są 4 przestronne, klimatyzowane sale szkoleniowe i komputerowe.

Centrum Innowacji ProLearning to zlokalizowany w centrum Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy.
Dla klientów dostępne są 4 przestronne, klimatyzowane sale szkoleniowe i komputerowe.

Centrum Konferencyjnego Wrocławskiego Parku Przemysłowego położone przy Fabrycznej 10  jest dobrze wyposażonym i nowoczesnym obiektem. Do dyspozycji klientów biznesowych są 4 w pełni zinformatyzowane sale szkoleniowe.

Centrum Konferencyjnego Wrocławskiego Parku Przemysłowego położone przy Fabrycznej 10 jest dobrze wyposażonym i nowoczesnym obiektem. Do dyspozycji klientów biznesowych są 4 w pełni zinformatyzowane sale szkoleniowe.

Comments are closed.