Oszczędności a konferencje

Osoby odpowiedzialne za szukanie sal konferencyjnych muszą zwracać uwagę nie tylko na jakość oferowanych usług, ale przede wszystkim na cenę. Kryzys daje niestety o sobie znać, dlatego warto mieć dobre rozeznanie na rynku.


Wielu organizatorów konferencji przywiązuje się do sprawdzonych obiektów, w których z powodzeniem udało się zorganizować wcześniej konferencję. To zdrowe podejście, jednak czasami warto rozejrzeć się za inną alternatywą. Zwłaszcza że oferta może być konkurencyjna, a nawet lepsza. Konkretne oferty można porównać w serwisie www.e-konferencje.pl, gdzie znajdują się prezentacje obiektów i sal konferencyjnych, a także oferty specjalne w postaci pakietów konferencyjnych.

Pakiety konferencyjne, przygotowywane przez centra konferencyjne i hotele biznesowe łączą w sobie wynajem sali, noclegi, wyżywienie i dodatkowe atrakcje. Atrakcje, a wraz z nimi pakiety, zmieniają się w zależności od pory roku – zimą jest to jazda na snowboardzie, nartach czy kulig. Latem jest jeszcze więcej możliwości, ze względu na słoneczną pogodę – m. in. rejsy statkiem, quady, paintball czy imprezy na świeżym powietrzu. Wiele obiektów dysponuje także rozbudowaną strefą SPA, w której skład wchodzą baseny, jacuzzi czy sauny, co skutecznie podnosi atrakcyjność oferty.  Cena za pakiet może być korzystniejsza niż za osobną rezerwację sali konferencyjnej i noclegów,  dodatkowo takie rozwiązanie z pewnością zabierze mniej czasu. Pakiety związane są z też z konkretnymi wydarzeniami jak np. impreza andrzejkowa czy bal karnawałowy. To świetny sposób dla firm na połączenie obowiązków z zabawą – taka forma szkoleń/konferencji jest w naszym kraju dość popularna. Warto więc na bieżąco sprawdzać dostępne oferty hoteli i obiektów konferencyjnych, szczególnie w www.e-konferencje.pl!.

Centra konferencyjne na konferencje i szkolenia znajdą Państwo tutaj

 

Powiązane wpisy:

Comments are closed.