Zabytki miejscem na konferencje

Zabytki to nie tylko stylowe wnętrza i wyjątkowa atmosfera, ale również doskonale przygotowane i nowoczesne miejsca na organizację konferencji, posiadające bogate zaplecze rekreacyjne na przykład sauna, basen, SPA, i wiele innych.

Obiekty zabytkowe takie jak zamki, pałace, dwory, ale także stare kamienice czy też młyny coraz częściej pełnią funkcję miejsc na organizację konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Przeważająca większość obiektów zabytkowych posiada w swojej ofercie sale konferencyjne, bankietowe na ok 100 osób, kierując swoją ofertę bardziej do organizatorów szkoleń, wyjazdów integracyjnych czy też bardziej kameralnych spotkań biznesowych.

Niektóre obiekty zabytkowe chcąc dostosować się do współczesnych potrzeb dobudowują osobne wolno stojące, nowoczesne zaplecze konferencyjne. Sale na konferencje w obiektach zabytkowych znajdziemy przeważnie w pałacach, pozostałe obiekty jak zamki, dwory, młyny czy spichlerze także lecz w mniejszym stopniu oferują zaplecza konferencyjne.

Organizacja konferencji w obiekcie konferencyjnym to prestiżowa możliwość dla firm i przedsiębiorstw. Komfortowe wnętrza, niepowtarzalne architektura i niebagatelna stylizacja przypadają do gustu organizatorów jak również uczestników konferencji.

Comments are closed.