Sale na konferencje w Gdańsku

Pomorze jest częstym miejscem konferencji firm z całej Polski – dostęp do morza zapewnia dodatkowe atrakcje, a wyjazd na szkolenie czy konferencje nie tylko będzie korzystny z merytorycznego punktu widzenia, ale i pozwoli zrelaksować się ich uczestnikom.

Hotel Dwór Oliwski*****

Gdańsk i okolice to mnóstwo obiektów konferencyjnych i hoteli, dlatego wybór jednego z nich nie powinien stanowić problemu. Ciekawie prezentuje się Dwór Oliwski, położony w zabytkowej dzielnicy Gdańska Oliwie. Ten hotel wybrali zresztą Niemcy na swoją bazę pobytową podczas turnieju Euro 2012. Jeśli więc jedna z najlepszych reprezentacji (i najbogatszych) na świecie była zadowolona z pobytu, gościom biznesowym z Polski także powinno się spodobać. Do dyspozycji są dwie wytworne, dobrze wyposażone sale konferencyjne – sala grafitowa 145m2 i 110m2.

Hotel Hanza****

Obiekt położony nad Motławą i Mariną Jachtową, w pobliżu zabytkowego Żurawia. Łatwy dostęp do Starówki i innych zabytków, a zarazem kameralność i cisza – to świetna rekomendacja dla obiektu. Imprezy firmowe, spotkania biznesowe czy szkolenia można przeprowadzić w dwóch salach, o pojemności 120 osób. 18 km od hotelu znajduje się lotnisko Lecha Wałęsy, natomiast Dworzec PKP oddalony jest o 3 km.

Sale na konferencje w Gdańsku znajdziemy w serwisie www.e-konferencje.pl – zapraszamy do odwiedzin!

Powiązane wpisy:

Comments are closed.