Miejsca na konferencje w Warszawie

Warszawa – stolica Polski, wizytówka kraju, centrum kultury, biznesu i nauki. Piękna i zarazem szpetna, bogata i jednocześnie z największym odsetkiem ludzi bezdomnych. Miasto dużych możliwości i pogrzebanych nadziei.

Jednego odebrać się jej nie da, a mianowicie tego, że to właśnie w Warszawie organizuje się najwięcej imprez rozrywkowych i biznesowych. Porównanie obiektów konferencyjnych w Warszawie nie jest sprawą prostą, bo miejsc na spotkania nie brakuje.

Już sam podział stanowi wyzwanie, bo wśród miejsc na najróżniejsze spotkana są: teatry, opery, kina, sale restauracyjne, hotele z gwiazdkami i bez, obiekty z tradycją i długoletnią historią (Pałac w Łazienkach) oraz nowoczesne obiekty pełniące funkcje konferencyjne (stadiony). Przy tej okazji nie można zapomnieć także o Centrum Kongresowo – Wystawienniczym – Hotel Gromada Lotnisko*** – przedstawicielu najstarszej i największej marka hotelowej w Polsce.

Miejsca na spotkania z klasą stanowią wizytówkę nie tylko miasta, ale także Polski, nic więc dziwnego, że ciągle powstają nowe obiekty tego typu, bądź te, które istnieją podlegają renowacji.

W całej Warszawie pięknych obiektów oferujących miejsca na konferencje jest całe mnóstwo i nie sposób wymienić wszystkich. Mnie osobiście najbardziej zachwyca Pałac Prymasowski na dłuższe spotkania (konferencje na dwa dni i więcej) oraz MYŚLNIK – wspaniała przestrzeń do szybkich, inspirujących i zostających w pamięci spotkań biznesowych. Warto poznać bliżej te urocze miejsca.

Oczywiście to tylko namiastka tego, z czego możemy wybierać planując event, szkolenie, czy galę. Szczególnie te ostatnie – przyjemne spotkania reprezentacyjne z dużym powodzeniem możemy zrealizować we wnętrzach hoteli i innych obiektów w Warszawie.

Warszawa przez jednych kochana, przez innych znienawidzona. Czy wszystkim daje równe szanse na sukces? Pewnie nie. Wiem jedno, spotkania w Warszawie to dobry pomysł bez względu na charakter i wielkość planowanego wydarzenia.

Małgorzata

 

One thought on “Miejsca na konferencje w Warszawie

  1. Świetny wpis, wspaniale się go czyta. Wiele wartościowych informacji. Cieszę się, ze odwiedziłem dzisiaj Twoją stronę. Już się nie mogę doczekać nowych wpisów 🙂